Catering Davet Hizmetleri

Türk ve dünya mutfaklarından sentezlediği çok özel menüleriyle profesyonel hizmet sunarak küçükten büyüğe seçkin davetlerin mimarı olacaktır. Tecrübeli şefleri, ilgili titiz servis ve yönetim kadrosuyla mekan ve konsepte uyumlu yaratıcı menüler sunar. Düğün, kurumsal etkinlikler, sosyal davetler, VIP misafir ağırlamaları, şirket içi etkinlikler, ev davetleri gibi farklı ihtiyaçlara göre hizmet verir. Her mekana uygun olarak WCatering ekibi, misafir beklentileri doğrultusunda sezon, katılımcı sayısı/profili ve davet konseptini göz önünde bulundurarak en uygun çözümü sunar.

Covid-19 Önlemleriz


Siz değerli tüketicilerimiz için güvenli gıda üretmeyi ve ulaştırmayı misyon edinmiş bir marka olarak, içinde bulunduğumuz COVID-19 Pandemisi koşullarında, her türlü güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkartarak, gıda sektöründe hizmet vermenin bilinci ve sorumluluğu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.


*Çalışanlarımız, günlük olarak dezenfekte edilen servis araçları ile tesislere gelmektedir.
*Çalışanlarımız kapı girişlerinden itibaren tek kullanımlık maskeler ve eldivenler kullanmaktadır.
*Tesisler içinde her iki metrede bir el dezenfektanlarına ulaşılmaktadır.
*Tesislerimiz termal kameralar ile kontrol edilmekte olup çalışanlarımıza günde üç kere ateş ölçümü yapılmaktadır.
*Sosyal mesafe kuralı çerçevesinde oluşturulan nöbet sistemi ile tesis içindeki ortamı asgari insan sayısına indirerek güvenli bir çalışma ortamı sağlanmıştır.
*Tesislerimizde sterilizasyon ve hijyen denetimleri ile havalandırma en üst noktada sağlanmaktadır.