Sous Vide Yöntemi ile Üretilen Yemek Hizmetleri

Her gün değişen personel sayınız varsa, yemeklerinizi daha uzun ömürlü olarak saklamak istiyorsanız Sous Vide yöntemi ile pişirilen menüler tam size göre. 1970’li yıllardan beri kullanılan bu yöntem; yiyeceklerin vakumlu ambalaj içerisinde, uzun süre düşük sıcaklıklarda pişirilmesi esasına dayanmaktadır. 1-12 kişilik gıdaya uygun yemek kaplarında sous vide yöntemi ile pişirilen yemekler hızla +4°C’ye şoklanarak, koruyucu ve katkı maddesi içermeden 45 günlük raf ömrüne sahip olurlar. Sizin tek yapmanız gereken gıda güvenliği ve soğuk zinciri bozulmadan sizlere ulasan bu yemekleri +4°C’de belirtilen raf ömrü süresince saklayarak, gelen kişi sayısına göre servisten 5 dk önce ısıtarak servis etmektir.

Covid-19 Önlemleriz


Siz değerli tüketicilerimiz için güvenli gıda üretmeyi ve ulaştırmayı misyon edinmiş bir marka olarak, içinde bulunduğumuz COVID-19 Pandemisi koşullarında, her türlü güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkartarak, gıda sektöründe hizmet vermenin bilinci ve sorumluluğu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.


*Çalışanlarımız, günlük olarak dezenfekte edilen servis araçları ile tesislere gelmektedir.
*Çalışanlarımız kapı girişlerinden itibaren tek kullanımlık maskeler ve eldivenler kullanmaktadır.
*Tesisler içinde her iki metrede bir el dezenfektanlarına ulaşılmaktadır.
*Tesislerimiz termal kameralar ile kontrol edilmekte olup çalışanlarımıza günde üç kere ateş ölçümü yapılmaktadır.
*Sosyal mesafe kuralı çerçevesinde oluşturulan nöbet sistemi ile tesis içindeki ortamı asgari insan sayısına indirerek güvenli bir çalışma ortamı sağlanmıştır.
*Tesislerimizde sterilizasyon ve hijyen denetimleri ile havalandırma en üst noktada sağlanmaktadır.